Oregano olejek 50ml - OKAZJE

chwilowy brak towaru

  • Producent:
  • Kategoria: Zdrowa żywność

Oregano to popularna nazwa rośliny z rodziny jasnowatych - lebiodki pospolitej. Rośnie w Afryce Północnej, Europie i Azji, w Polsce jest rośliną tak pospolitą, iż rośnie na całym terytorium. Roślina kreuje szczególnie silny, typowy aromat.

Podstawową substancją czynną oregano jest carvacrol (udział carvacrolu w preparacie oleju z oregano wynosi 70-80%, resztę wytwarza ponad 30 innych intensywnych elementów). Oregano jest jednym z najszczególniejszych przeciwutleniaczy.

elementy: Oliwa z oliwek extra virgin, olejek z oregano (Origanum vulgare) 20%. Sposób użycia: Stosować w rozcieńczeniu, od 1-5 kropli na ok. 100ml wody albo soku 1-3 razy dziennie.Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki do spożycia w ciągu dnia.

Przed zastosowaniem każdorazowo wstrząsnąć. Towar należy przechowywać w suchym, chłodnym i ciemnym miejscu niedostępnym dla śladowych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Suplement diety dla dorosłych.Nie stosować w sytuacji uczulenia na którykolwiek ze elementów.Kobiety karmiące i ciężarne powinny skonsultować się z lekarzem.artykuł nie może być wykorzystywany jako substytut różnorodnej diety.Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i stabilnego sposobu żywienia.

Zawartość składników aktywnych w produkcie: Maksymalna dzienna porcja 15 kropli (0,36 ml) zawiera 65 mg olejku z oregano. Kraj produkcji: Polska

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Zdrowa żywność