Młody zielony jęczmień.. sproszkowana.. trawa 500g MyVita, 0000000402_20170106134819 - OKAZJE

chwilowy brak towaru

  • Producent: MyVita
  • Kategoria: Zdrowa żywność

Młody jęczmień bogaty jest w aminokwasy, witaminy i minerały. Zielony jęczmień jest źródłem błonnika wpływającego na pracę układu pokarmowego i procesy metaboliczne. 100% sproszkowanego młodego jęczmienia (barley grass).

Napój z młodego jęczmienia jest nieprzeciętnym pożywieniem wspierającym nasz organizm i jego system immunologiczny. Młody jęczmień w porównaniu z pszenicą zawiera 25 razy więcej potasu, 37 razy więcej wapnia, więcej aniżeli dwa razy magnezu, 5 razy więcej żelaza, ale o połowę mniej fosforu - pierwiastka, który znajduje sią w większości pokarmów.

posiada także znaczącą ilość manganu i cynku. Młody jęczmień przywraca kw.- zasadową równowagę. Jest 2 razy efektywniejszy niż szpinak, jest całościowym produktem zasadotwórczym. Zawartość witamin i minerałów Młody Jęczmień zawiera kompleks wit., który aktywuje enzymy pomagające uniemożliwiać najróżniejszym dysfunkcjom.

Ma wysoką zawartość beta karotenu, wit. C,E i wit. Z grupy B, B1, B2, B3, B6, biotyny, kw. Foliowego, kw. Pantenowego i choliny, pochodnej wit. B. Proszek z młodego jęczmienia gromadzi wszystkie wit., minerały, pierwiastki i antyoksydanty.

mieści też chlorofil, kw. Nukleinowe,(DNA, RNA), enzymy, kw. Tłuszczowe i dużo innych dla zdrowia pożytecznych substancji, które w wyniku stale przebiegających badań aż dzisiaj zostają odkrywane. Do spożycia proszek zmiesza się z wodą na skutek czego powstanie zielony sok - żywy napój.

Po około 20 min. Napój zostaje strawiony i wszystkie wartościowe komponenty dodadzą dużą porcję energii i sił. Odżywczo jedna łyżeczka tego proszku odpowiada kilku sztukom warzyw np. Wartości odżywczej dwóch głów brokuł.

Jest też obfitym pomocnikiem podczas postu, czy diety. Przeszkodzi odżywczemu deficytowi i przyśpieszy procesy oczyszczające w organizmie.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Zdrowa żywność