• Producent: MyVita
  • Kategoria: Zdrowa żywność
  • Postać: tabletki

OPIS Młody zielony jęczmień BIO 250 tabletek 500mg MyVita Młody Jęczmień przywraca równowagę kwasowo-zasadową. Posiada także witaminy, które aktywują enzymy pomagające uniemożliwianiu stanom patologicznym.

Ma w dodatku wysoką zawartość betakarotenu, wit. C i E i wit. Z grupy B: B1, B2, B3, B6, biotyny, kw. Foliowego, kw. Pantenowego i choliny, pochodnej wit. B. Znakomity preparat dla każdego. Towar ekologiczny.

Młody Jęczmień Bio to produkt naturalny, naturalny zawierający trawę jęczmienną ekologiczną (barley grass). Młody jęczmień jest idealnym pożywieniem wspierającym nasz organizm i system immunologiczny do walki z dysfunkcjami.

Młody jęczmień w porównaniu z pszenicą posiada 25 razy więcej potasu, 37 razy więcej wapnia, więcej niż dwa razy magnezu, 5 razy więcej żelaza, ale o połowę mniej fosforu - pierwiastka, który znajduje się w większości pokarmów.

mieści także znaczącą liczba manganu i cynku. Jest 2 razy sprawniejszy niż szpinak, jest całościowym produktem zasadotwórczym. Komponentywyciąg z młodego jęczmienia naturalnego 495 mg, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu 5 mg.6 tabletek posiada 2,97g wyciągu z młodego jęczmienia.

SPOSÓB użycia3 tabletki 2 razy dziennie. Popić wodą. % zalecanego dziennego spożycia nie określono. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być użytkowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Nie zaleca się kobietom w ciąży, karmiącym oraz dzieciom. PRZECHOWYWANIEPrzechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Zdrowa żywność