Młody jęczmień 500 mg BIO - 100 tabl. (5903111710996) - OKAZJE Oceń produkt:

od 16,99 PLN

oszczędzasz do 12%

  • Producent: MyVita
  • Kategoria: Zdrowa żywność
  • Postać: tabletki

OPIS Młody zielony jęczmień BIO 100 tabletek 500mg MyVita Młody Jęczmień przywraca równowagę kwasowo-zasadową. Posiada także witaminy, które aktywują enzymy pomagające uniemożliwianiu stanom patologicznym.

Ma jeszcze wysoką zawartość betakarotenu, wit. C i E i wit. Z grupy B: B1, B2, B3, B6, biotyny, kw. Foliowego, kw. Pantenowego i choliny, pochodnej wit. B. Nieprzeciętny preparat dla każdego. Towar ekologiczny.

Młody Jęczmień Bio to towar naturalny, organiczny zawierający trawę jęczmienną ekologiczną (barley grass). Młody jęczmień jest wspaniałym pożywieniem wspierającym nasz organizm i system immunologiczny do walki z dysfunkcjami.

Młody jęczmień w porównaniu z pszenicą posiada 25 razy więcej potasu, 37 razy więcej wapnia, więcej niżeli dwa razy magnezu, 5 razy więcej żelaza, ale o połowę mniej fosforu - pierwiastka, który znajduje się w większości pokarmów.

zawiera także stanowczą liczba manganu i cynku. Jest 2 razy wydajniejszy aniżeli szpinak, jest całościowym produktem zasadotwórczym. Elementywyciąg z młodego jęczmienia organicznego 495 mg, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu 5 mg.6 tabletek zawiera 2,97g wyciągu z młodego jęczmienia.

SPOSÓB wykorzystania3 tabletki 2 razy dziennie. Popić wodą. % zalecanego dziennego spożycia nie określono. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być użytkowane jako substytut (zamiennik) różnej diety.

Nie zaleca się kobietom w ciąży, karmiącym, a także dzieciom. PRZECHOWYWANIEPrzechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla nieznacznych dzieci.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Zdrowa żywność