Myvita Chlorek magnezu sześciowodny płatki 500g (5903021590114) - OKAZJE

chwilowy brak towaru

  • Producent: MyVita
  • Kategoria: Zdrowa żywność

Chlorek magnezu jest to sól magnezowa, która genialnie sprawdza się jako preparat do wykorzystywania w czasie masażu lub kąpieli. Jest nad wyraz dobrze wchłanialny przez organizm człowieka.

Chlorek magnezu ma postać bezbarwnych, bezwonnych płatków lub kryształków, prosto rozpadających się pod wpływem wilgoci w powietrzu. Charakteryzuje go higroskopijność, co oznacza,bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie (lepiej aniżeli inne nieorganiczne sole).

użytkowanIE

Kuracja przez skórę: do wanny z wodą dodaj 1-2 szklanki chlorku magnezu i rozkoszuj się kąpielą przez około pół godziny. Ważne - nie używaj w tym czasie mydła ani innych środków do kąpieli. Jeśli skóra jest niezwykle wrażliwa, kąpiel może powodować na początku lekkie uczucie ciepła, szczypania czy pieczenia, jednak to wrażenie mija po szczególnie niedługim czasie.

Relaks stóp: rozpuść szklankę chlorku magnezu w 3-4 litrach ciepłej wody. Mocz stopy przez 20-30 minut, następnie opłucz stopy czystą wodą.

elementy komponenty: chlorek magnezu sześciowodny 100%

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla niedużych dzieci; produkt silnie higroskopijny; rozpływa się przy względnej wilgotności powietrza powyżej 30%.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Zdrowa żywność